Sünnipäevad

Teemasünnipäevad Pärnu Muuseumis

Tule ja pea Pärnu Muuseumis unustamatu ja ainulaadne sünnipäev! Korraldame teile meeleoluka ürituse, mis koosneb elamuslikust giidituurist püsiekspositsioonis ja ajastupärasest toitlustusest Muuseumikohvikus. Vali omale meelepärane ajastu:

Kuurordi hiilgeaeg

Tähelepanu pööratakse Pärnule iseloomulikule kuurordielule nii 19. kui 20. sajandil. Giid annab ülevaate kuidas kindluslinnast kujunes raviasutustega suvepealinn ja miks 1918-40. aastatel arendati Pärnut, kui peamist Eesti esinduskuurorti. Foto- ja filmimaterjali kõrval on esindatud tolle aja kõige kummalisemad suvitusesemed korvtoolidest supelvankrini.

Nõukogude aeg

Püsiekspositsioonil antakse edasi meeleolu NSVL ametlikust poolest ja pööratakse tähelepanu nõukogudeaegseleargipäevale. Muuhulgas saab siseneda 1980. aastate paneelmaja elutuppa ning meenutada nostalgilisi esemeid sektsioonkappidest lokirullide ja parfüümideni.
Samuti pöörab giid tähelepanu defitsiitkaupadele, aga ka Pärnumaa ettevõtete toodangule, mille näiteid oli igas korteris ja peres.


Peale giidituuri pakutakse kohvikus teemakohast õhtusööki. Õhtusöögi planeerimisel saab valida mitmete erinevate suupistete, pearoogade, magustoitude ja jookide vahel. 
Soovi korral on võimalus kehastuda supelsaksaks või nõukogudelikuks seltsimeheks ja lasta end Retrofotosalongis fotografeerida*.
Pilt kohe tasku!

HIND:
Pääse püsiekspositsiooni: 4/3/2€ /in
Giidituur: 30€/grupile
Lisainfo ja broneerimine: kylastused@pernau.ee

*Retrofotosalongi hind sõltub osalejate arvust. Küsi pakkumist: haide.rannakivi@gmail.com

Sünnipäevad
Sünnipäevad
Sünnipäevad