Ürituste korraldamiseks pakub Pärnu Muuseum kaht ruumi ning lisaks vabaõhulava Koidula Muuseumi aias: 
  • klubiruum I korrusel kuni 30le inimesele
  • seminariruum III korrusel kuni 70le (avatud seintega mahutab seminariruum kuni 100 inimest)
  • vabaõhulava Koidula Muuseumi aias kuni 400le. Lisainfo SIIT

Kaasaegses muuseumihoones on lisaks ekspositsioonipindadele ja hoidlatele ka paindliku ruumilahenduse ja mitmekesise esitlustehnikaga seminariruum, mis sobib nii seminaride, infopäevade kui ka vastuvõttude korraldamiseks. Klassikalises teatristiilis asetuses on istekohti 78 inimesele. Vajadusel on võimalik ruumi seinte ja mööbli paigutust muutes suurendada seminaril osalejate arvu kuni 100 inimeseni. Seminariruumi on võimalik ümber paigutada kas u-stiilis, klassistiilis või ümarlauastiilis.

Lisaks pakume väiksemate sündmuste jaoks klubiruumi I korrusel, mis mahutab kuni 30 inimest. Klubiruumis on 10 lauda ning 30 tooli, mis võimaldavad ruumi ümber paigutada vastavalt sündmusele.

HINNAKIRI

  • Seminariruum   25€/tund
  • Klubiruum      10€/tund (min 3 tundi)

Ruumide varustus:

- statsionaarne dataprojektor ja ekraan
- helivõimendus ja kaks raadiomikrofoni
- sülearvuti
- pabertahvel
Ruumides levib tasuta WiFi.

(Palume tehnika kasutamise soovist eelnevalt teada anda)

Sõidukite parkimine
Pärnu Muuseumi hoone asub Pärnu kesklinna tasulises parkimistsoonis. Maja kõrval on 10 kohta muuseumi loaga tasuta parkimiseks. Lähipiirkonnas on tasuta parkla kesklinna silla juures, ning Endla teatri esine parkla keskväljakul (parkimiskellaga kuni 3 tundi tasuta).

Riidehoid
Külaliste käsutuses on teisaldatavad garderoobi-stanged 150 inimese rõivaste hoidmiseks.

Kohvipausid ja toitlustamine
Seminariruumi vahetus läheduses on külastajatest eraldatud ala vastuvõttude toitlustamise teenindamiseks (kätepesemisvõimalusega serveerimisruum). Ürituste toitlustamisel teeme koostööd Classic Catering'iga www.classiccatering.ee

Lisateenusena pakume Teie üritusel osalejaile harivat võimalust giidi vahendusel saada osa Pärnu Muuseumi püsinäitusest, tellida giidituuri ajastute maitseelamustega või osaleda põnevates töötubades.


Broneeri ruum siin: 
Email again: