Meeskond

Nimi Ametikoht Telefon   E-post
Aldur Vunk juhataja 443 3232 aldur@pernau.ee
Ülli Kont peavarahoidja 443 3265 ylli@pernau.ee
Külli Lainevool arhiiv- ja raamatukoguhoidja 443 0583 kylli@pernau.ee

Indrek Aija
(lapsehoolduspuhkusel)

kunsti- ja fotokoguhoidja 443 0582 indrek@pernau.ee
Piret Pedanik kunsti- ja fotokoguhoidja 443 0582 piret@pernau.ee
Kai Juhanson pearaamatupidaja 443 3231 raamat@pernau.ee
Kristjan Aariste IT-projektijuht it@pernau.ee
Ene Merdik sekretär 443 3231 info@parnumuuseum.ee
    

Näituste- ja turunduse osakond

Maarja Padari

arendus- ja turundusjuht

44 30580

maarja@pernau.ee

Aleksandra Ehte

teadur

44 30581

aleksandra@pernau.ee

Tiit Kask

muuseumipedagoog

44 30581

tiit@pernau.ee

Riina Nõupuu näituste projektijuht 44 30581 riina@pernau.ee

Kristiina Vunk
(lapsehoolduspuhkusel)

muuseumipedagoog 44 30581 kristiina@pernau.ee
Arheoloogia Labor    
Margo Samorokov arheoloogiakogu hoidja 444 2828 margo@pernau.ee
Triin Tammann restauraator-konservaator 444 2828 triin@pernau.ee
   
Müügi- ja toitlustusosakond    
Maarja Tohv 

müügi- ja toitlustusosakonna
juhataja

443 0585 kylastused@pernau.ee
Taimi Holtsen administraator 443 0585
Anneli Aitai administraator 443 0585
Jelena Babenko administraator 443 0585
    
Koidula Muuseum
Elmar Trink juhataja 443 3313 elmar@pernau.ee
Õie Viilik giid-järelvaataja 443 3313
Anne Algo giid-järelvaataja 443 3313